UAB „Dirmeta“ tai gamybinė įmonė, užsiimanti nestandartinių įrengimų, štampų, liejimo formų projektavimu ir gamyba, taip pat atsarginių dalių gamyba įvairioms pramonės šakoms. Sutelkę ilgametę patirtį, teikiame metalo apdirbimo, štampavimo, plastikinių detalių liejimo paslaugas.
Mes įsikūrėme buvusios televizorių gamyklos „Banga“ įrankių ir nestandartinių įrengimų projektavimo ir gamybos cechų bazėje, kurie gamybinę veiklą pradėjo 1957 metais.
1995 metais, gamyklą reorganizavus, cechai buvo sujungti ir tapo AB „Banga“ filialu „Dirmeta“, kuris gamino įrangą ne tik AB „Banga“, bet ir užsakovams Lietuvoje ir užsienyje. 1997 metais filialas buvo privatizuotas ir tapo UAB „Dirmeta“.

UAB “Dirmeta” nominuota Gazelės apdovanojimuose, kaip sparčiausiai augusi įmonė.

Mumis pasitiki daugiau nei 1200 įmonių Lietuvoje ir užsienyje.

Filosofija

Konkurencingomis kainomis užtikrinti kokybišką gaminių tiekimą, maksimaliai patenkinantį individualius užsakovų poreikius.

Darbuotojai

Įmonėje dirba 70 darbuotojų, iš kurių 58 aukštos kvalifikacijos staklininkai, šaltkalviai, projektuotojai. Administracijoje 11 žmonės, turintys aukštąjį techninį arba ekonominį išsilavinimą, kokybės kontrolė – 1 žmogus. Darbuotojų kvalifikacija nuolat keliama atitinkamuose kursuose.

Paslaugos

Technologinės įrangos projektavimas ir gamyba, štampų projektavimas ir gamyba, liejimo ir termoformingo formų projektavimas ir gamyba, gręžimo galvučių projektavimas ir gamyba, atsarginių detalių gamyba, metalo apdirbimas, plastikinių detalių liejimas, štampavimas.